Jak otrzymać darmowe paczki w FIFA?

Darmowe paczki w FIFA to okazja, której nie można przegapić. Jeśli nie masz dużo monet, to jest to doskonała szansa na ulepszenie Twojego składu! Sprawdź kiedy trzymać rękę na pulsie, aby zawsze być na bieżąco.

Darmowe paczki w FIFA WebApp

Jeszcze przed światową premierą gry można otrzymać darmowe paczki. Na około jeden tydzień przez rozpoczęciem kolejnego sezonu FIFA – czyli zwykle mniej więcej w połowie września, udostępniana jest aplikacja WebApp. Za jej pomocą można zarządzać własnym klubem FUT. Logując się do gry przed premierą, każdego dnia a więc raz na dwadzieścia cztery godziny, wszyscy otrzymują paczki o losowej wartości. Mogą być to bardzo małe paczki, zawierające tylko jedną czy dwie karty piłkarzy, ale zdarzają się również lepsze. W jednej z nich można znaleźć nawet 5000 monet. Należy jednak uważać, gdyż paczki nieodebrane przez 24 godziny, automatycznie przepadają.

darmowe paczki w FIFA Web App

Tak wyglądało 6 darmowych paczek na start w Web App w FIFA 17

W tej samej aplikacji na stornie EA Sports można otworzyć tak zwane „paczki startowe” czy „paczki lojalnościowe”. Nagrody te są przyznawane dla każdego gracza rozpoczynającego nowy sezon FIFA. Są one niezbędne do zbudowania klubu, ponieważ wraz z premierą gry każdy zaczyna budować swój klub on nowa. W zależności od tego ile czasu poświęciliśmy na budowę klubu w poprzedzających wersjach FUT, tyle darmowych paczek zostanie przypisane do konta.

Święta z FUTMAS

Święta są tradycyjnie czasem prezentów. Podobnie w FIFA Ultimate Team wraz z końcem grudnia, zwykle pojawiają się darmowe paczki. Choć czas trwania tej promocji jest zdecydowanie krótszy niż okres promocji darmowych prezentów aplikacji, to jednak paczki są bardziej wartościowe. Zwykle pojawiają się paczki warte 25k monet i więcej. Tak jak w przypadku WebApp, nieodebrane paczki po upływie świat przepadają. Jednak na co warto zwrócić uwagę to fakt, że paczki wystarczy jedynie odebrać, a nie trzeba ich od razu otwierać. Odebrane paczki mogą pozostawać w sklepie FUT w zakładce „moje paczki” do otwarcia w dowolnym czasie.

darmowe paczki FIFA 16

2 darmowe Mega paczki z okazji FUTMAS w FIFA 16

Urodziny FUT

Urodziny FIFA Ultimate Team to kolejna znakomita okazja na zdobycie darmowych paczek. Zwyczajowo liczba paczek jest równa temu, którą rocznicę urodzin obchodzimy. Dajmy na to w przypadku 7. urodzin, a więc w FUT 16 każdy gracz otrzymał 7 paczek. Pomimo tego, że są to dość wartościowe paczki, nie bez echa pozostaje to, że karty w nich pojawiające się są w wersji „untradeable”. Oznacza to, że zawartość tych paczek nie może być sprzedawana. To często duży minus, ale nawet w tej sytuacji można zdobyć sporo monet. Trafiając duplikat danej karty, nie musimy używać opcji „szybkiej sprzedaży”. Warto sprzedać tę kartę, którą już posiadaliśmy w swoim klubie zwalniając miejsce na tę z darmowej paczki. W ten sposób uda się odzyskać cześć monet.

Zdania codzienne oraz tygodniowe

Kolejny sposób na ulepszenie składu całkowicie za darmo to zadania codzienne – po raz pierwszy pojawiły się one w FIFA 18. Każdego dnia w FUT 18 otrzymujemy zestaw zadań, za wykonanie których przewidziane są nagrody. Zadania są dość proste i realizuje się je mimowolnie podczas zwykłego grania. Tak na przykład otrzymaliśmy zadanie: „wygraj coś” – wygraj dziś mecz w dowolnym trybie. Inne z kolei zaleca: „strzel bramkę Anglikiem”. W celu odebrania nagrody należy wykonać wszystkie zdania przypisane do danego dnia (zwykle jest to 5 różnych poleceń). Bazując na tych przykładach można śmiało stwierdzić, że nie są to zbyt skomplikowane wyzwania. Trochę bardziej wymagające są zadania tygodniowe, które działają bardzo analogicznie i również są szansą na darmowe paczki.

zadania codzienne FIFA 18

Regularne wykonywania zadań codziennych przekłada się na pokaźne ilości kart i moment w skali całego sezonu FUT.