Division Rivals FUT – ligi w FIFA 19

Division Rivals FUT to całkiem nowy tryb gry, który zawitał do FIFA wraz z najnowszą odsłoną serii. Czym dokładnie jest dowiesz się z poniższego artykułu.

Division Rivals FUT

Division Rivals zastępuje stary tryb Sezonów Online. Chodzi tu oczywiście o rankingowe rozgrywki z innymi graczami FIFA. Gra online to zdecydowanie najbardziej wymierny sprawdzian umiejętności w FIFA, dzięki czemu gramy tylko z przeciwnikami o podobnym poziomie zaawansowania, co pozwala także trenować i piąć się w górę drabinki lig.

division rivals FUT

Ligi

Ligi to 10 przedziałów, podzielonych dalej na 5 rang, w których zmagają się gracze. Na początku swojej przygody z Division Rivals FUT będziesz musiał rozegrać kilka meczy kwalifikujących, które pozwolą FIFA umieścić Cię w odpowiedniej lidze z innymi graczami o podobnych umiejętnościach. Od tej pory musisz walczyć o awans do co raz wyższych lig. Co najciekawsze, najlepsi z najlepszych, zbierając punkty w Division Rivals FUT, otrzymają dostęp do Ligi Weekendowej.

Profity

Rozgrywki dzieją się w tygodniowych interwałach, a początkiem i końcem jest czwartek. Wtedy to system rozdaje punkty, nagrody i ocenia czy powinieneś spaść do słabszej ligi, pozostać w obecnej czy wspiąć się wyżej. Nagrody możesz wybrać sam z wcześniej ustalonej puli. Dzięki temu każdy znajdź tu coś dla siebie. Standardowo wybrać można pomiędzy monetami a różnymi rodzajami paczek kart. Pamiętaj, że im wyższa jest Twoja ranga, tym lepsze nagrody jakie zaoferuje Ci FIFA.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy mogę awansować lub spaść częściej niż raz w tygodniu?

Nie, dzieje się to tylko raz na tydzień.

Jak często muszę grać mecze kwalifikacyjne?

Tylko raz. Po rozegraniu 5 meczy kwalifikacyjnych gra umieści Cię w odpowiedniej lidze.

Co się stanie, jeśli nie będę grał w danym tygodniu?

Nie stanie się nic, oprócz tego, że nie otrzymasz nagród .

Czy mogę grać jednocześnie w Ligę Weekendową i Division Rivals FUT?

Tak, ale rozegrane mecze w Lidze Weekendowej liczą się także do Divison Rivals, więc nie musisz graćw oba tryby.