Dni graczy FUT – Player Days FIFA 19

Kolejne całkowicie nowe wydarzenie pojawia się w FIFA Ultimate Team. Sprawdź czym są Dni graczy FUT – Player Days.

Specjalna drużyna Dni graczy FUT

Dni graczy FUT nazwane w języku angielskim FUT Player Days to wydarzenie, które jest ukłonem w stronę wszystkich graczy. Po pierwsze, od 1 do 4 marca otrzymujemy w paczkach specjalną drużynę. Składa się ona z 18 kart w formie. Do tego zestawienia zostali wybrani piłkarze, którzy prezentują najlepszą formę w tym sezonie. Nie zabrakło reprezentanta Polski. Jest oczywiście nim Robert Lewandowski. To doskonała okazja do otwierania paczek.

FIFA 19 Player Days

Promocja na paczki

Niecodzienna promocja pojawiła się w sklepie FUT. Przede wszystkim zostały obniżone ceny niektórych paczek przy płatności monetami. Szybki przykład: Mega paczka rzadkich kart kosztuje w tej chwili 27 500 monet zamiast standardowych 35 000 monet.

FIFA 19 Dni graczy

Druga promocja wydaje się jeszcze bardziej opłacalna. Kup jedną otrzymaj drugą paczkę gratis. Oferta na dwie paczki za 50k w cenie jednej była ograniczona limitem globalnym i została wyprzedana w 10 minut. Warto odwiedzać sklep FUT w okolicach godziny 19:00, aby nie przegapić okazji.

WBS oraz nagrody za logowanie

Co jasne otrzymujemy do dyspozycji specjalne wyzwania budowania składu. Są to wyzwania o Ikony Prime oraz codzienne zagadki. Na dokładkę przyznawane są codzienne nagrody za logowanie w aplikacji mobilnej lub Web App.

Dodatkowo wraz ze startem wydarzenia każdy gracz otrzymał nagrody lojalnościowe. Ich wartość jest zależna od ilości logowań do gry FIFA 19:

  • od 1 do 8 dni: Specjalny strój
  • od 9 do 52 dni: Duża Złota Paczka Premium + Specjalny strój
  • od 53 do 107 dni: Paczka Złotych Piłkarzy Prime + Specjalny strój
  • od 108 do 144 dni: Rzadka Mega Paczka + Specjalny strój
  • 145 i więcej: Paczka Ultimate + Specjalny strój