Dzień Świętego Patryka w Ultimate Team

17 marca to dzień, w którym według tradycji zmarł Święty Patryk – patron Irlandii. Zielony ubiór, trójlistna koniczyna zwana Shamrock oraz piecie irlandzkiej whiskey to nieodłączne sposoby i elementy świętowania tego dnia na „zielonej wyspie”. W FIFA Ultimate Team Dzień Świętego Patryka obchodzimy nieco inaczej. Sprawdź jakie atrakcje czekają na graczy FUT.

Choć nie całkiem inaczej… W FUT z okazji Dnia Świętego Patryka pojawiły się całkowicie nowe stroje. Zielony trykot ze wzorem koniczyny, warty jest włączenia do klubowej kolekcji.

Dzień Świętego Patryka FIFA

Każdego roku otrzymujemy również do dyspozycji specjalne zielone karty. Zwykle ich ocena ogólna nie zmienia się. Odświeżony zostaje natomiast design i dla fanów unikalnych kart jest to nie lada gratka. Zwyczajowo takie karty są przyznawane piłkarzom pochodzącym z Irlandii oraz Irlandii Północnej. W FUT 16 pojawiły się 23 takie karty z których największa ocena ogólna wynosiła 81 zaś najmniejsza 64.

Turniej na Dzień Świętego Patryka

Istnieje również duże prawdopodobieństwo na pojawienie się specjalnego turnieju. Często taki turniej posiada określone wymagania np.: wszyscy gracze ze składu muszą pochodzić z Irlandii lub Irlandii Północnej. W związku z takim ograniczeniem, liczba chętnych do gry znacząco przewyższa podaż takich kart na rynek. Prowadzi to w konsekwencji do znaczącego wzrostu cen na te karty. Dodatkowo takie turnieje są naprawdę kuszące – w FUT 15 nagroda za zwycięstwo w pucharze Świętego Patryka rozgrywanego on-line wynosiła 20 0000 monet. Dodatkowo każdy tryumfator otrzymał zieloną kartę Robbiego Keane’a!

Dzień Świętego Patryka FUT

W Dzień Świętego Patryka warto w swoim klubie posiadać karty Irlandczyków. Mogą się one przydać w Wzywaniach Budowania Składu, które również są przewidziane jako część atrakcji. Nagrodami do zdobycia w tych SBC mogą być ekskluzywne zielone karty lub specjalne paczki.

Będąc w temacie paczek koniecznie trzeba wspomnieć, że w sklepie FUT są dostępne oferty specjalne. Jeśli chciałbyś, aby w Twoim klubie znalazły się zielone karty koniecznie odwiedź sklep FUT!