FIFA SBC Ważne mecze

Wyzwania Budowania Składów (WBS) znane również jako SBC – od ang. Squad Building Challenges to jeden z stosunkowo nowych trybów w grze FIFA. Zadaniem graczy jest budowanie drużyn z uwzględnieniem określonych wymagań. Za każde wykonane zadania lub grupę zadań można otrzymać paczki. Dziś zajmiemy się: FIFA SBC Ważne mecze.

Czym są SBC Ważne Mecze?

Każdego tygodnia w FIFA możemy znaleźć nowe wyzwania z grupy SBC Ważne Mecze. Zwykle pojawiają się w niej cztery spotkania piłkarskie, które w danym tygodniu zostają wyróżnione przez EA. Najczęściej występują istotne spotkania ligowe typu derby czy pojedynki odwiecznych rywali. Do wykonania tych zadań będziemy potrzebowali piłkarzy, z obu klubów piłkarskich wybranych do danego SBC. Na przykład: jeśli w SBC ze spotkania Borussia Dortmund vs. Bayern Monachium będziemy potrzebowali karty piłkarzy z tych właśnie klubów oraz innych kart piłkarzy z Bundesligi.

SBC Ważne Mecze a zarabianie monet

SBC Ważne Mecze może w dwa sposoby przyczynić się do powiększenia stanu naszego konta w FIFA Ultimate Team. Po pierwsze – przewiduj. Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w świecie realnej piłki nożnej. Spróbuj wytypować mecze piłkarskie, które w najbliższym czasie mogą zostać wyróżnione w SBC Ważne Mecze. Następie zainwestuj monety w te karty piłkarzy, które mogą zostać użyte do wykonania tych zadań. Skupiaj się na małych inwestycjach. Kupuj raczej tańsze karty, aby zmniejszyć starty w przypadku nietrafnych przewidywań. Nie jest żadną tajemnicą, że wartość kart przydatnych w SBC znacznie wzrasta wraz z ogłoszeniem danego wyzwania. Kupując karty za 500 – 1000 monet jest szansa na 100% zysk na każdej z nich.

SBC Ważne Mecze

Jeśli nie czujesz się dobrze w handlu to sam możesz odnosić korzyści z przewidywań. Za każde wykonane zadanie przewidziane są paczki, a za wykonanie całej grupy dodatkowa nagroda. Jeśli dobrze przewidzisz mecze, dokonasz inwestycji, a dodatkowo wykonasz zadania to masz szansę na zdobycie kart z paczek. Oto jakie przykładowe nagrody możesz otrzymać za wykonanie całej grupy SBC Ważne Mecze:

  • Złota paczka rzadkich kart
  • Paczka rzadkich kart jednorazowych
  • Paczka 50K
  • Paczka zawodników electrum premium
  • Duża złota paczka premium