FUT WebApp

Chcesz cały czas mieć kontrolę na swoim klubem w FUT bez uruchamiania konsoli, na dowolnym komputerze? Czy chcesz uzyskać dostęp do najnowszej wersji FIFA Ultimate Team jeszcze przez oficjalną premierą gry? Sprawdź aplikację FUT WebApp!

webapp

Co daje FUT WebApp?

FUT WebApp jest udogodnieniem pozwalającym na zarządzanie swoim klubem przez przeglądarkę. Dostępne są wszystkie opcje z gry (prócz możliwości rozgrywania meczów) oraz kilka elementów niedostępnych w grze. Połącz się z dowolnego komputera z twoją drużyną, zarządzaj składem, szukaj nowych zawodników na aukcjach, dziel się swoimi drużynami z przyjaciółmi! By zarządzać składem na twoim komputerze, musisz wcześniej założyć swój klub w grze. Obsługa aplikacji jest dość prosta mimo, iż nie jest ona dostępna w języku polskim. Dwie najważniejsze cechy wyróżniające WebApp to: dzięki aplikacji mamy ciągły dostęp do klubu bez włączania konsoli, a także mamy możliwość otrzymywania przedpremierowego dostępu oraz prezentów niedostępnych „w grze”.

Aby dostać się do Web App przejdź na stronę: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app i zaloguj się danymi do konta z konsoli lub PC. Oprócz danych do konta takich jak login i hasło, pamiętaj o pytaniu pomocniczym (Security Answer). Aplikacja żąda odpowiedzi na pytanie pomocnicze za każdym razem gdy logujesz się z innego komputera niż ostatnio. Chroń swoje dane do aplikacji i nigdy nie udostępniaj ich osobom trzecim. Bezpieczny dostęp do konta jest dodatkowo zapewniany przez kod weryfikacyjny SMS lub aplikację uwierzytelniającą.

Ciesz się pełnią możliwości

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z FUT to niektóre funkcje aplikacji (w tym rynek transferowy) nie będą dostępne. Pełna weryfikacja, a co za tym idzie, całkowity dostęp do wszystkich funkcji FUT WebApp jest przyznawany po rozegraniu od kilku do kilkunastu meczów w grze. Ponieważ jaki zaznaczyliśmy wcześniej aplikacja nie jest dostępna w języku polskim, w dalszej części tekstu będziemy posługiwać się hasłami z angielskiej wersji aplikacji.

weryfikacja logowania EA

Web App ma naprawdę sporo do zaoferowania. Po pierwsze i najważniejsze, masz możliwość zarządzania drużyną kiedy nie masz dostępu do konsoli. Jest to przydatne udogodnienie podczas wyjazdów. Ciągle masz kontrolę nad swoimi aukcjami jak również najnowszymi informacjami. Co więcej, jeśli posiadałeś poprzednią wersję gry przed aktualnie wydaną to możesz otrzymać dostęp do FUT na kilka dni przed premierą gry. Gracze FIFA 12 mieli dostęp do FUT 16 już na 7 dni przed oficjalną premierą gry. Stali gracze otrzymują także tzw. loyalty gift (prezent lojalnościowy) na rozpoczęcie gry. Im dłużej jesteś w WebApp, tym więcej dostajesz.

fut web app

Inny rodzaj nagradzania graczy to daily gift (prezent dnia) małe paczki z piłkarzami, kartami do wypożyczenia czy żetonami draftu. Każdego dnia podczas pierwszego zalogowania do Webapp otrzymujemy jeden prezent. Zwykle takie prezenty można otrzymać z okazji świąt czy wydarzeń sportowych.

Przybliżmy kilka podstawowych działań, które można wykonać przy pomocy aplikacji. Aby stworzyć nowy skład przejdź do zakładki Squads dalej Squad selector a następnie wybierz przycisk Create. Dodając gracza przejdź do składu, w którym chcesz umieścić gracza, wybierz pustą kartę lub kartę z graczem którego chcesz zamienić i kliknij na nią. Dalej wybierz opcję swap, następnie dopasuj kategorię wyszukiwania i wybierz gracza, którego chcesz dodać.

W aplikacji możesz łatwo się przełączać między różnymi tagami gracza. Jeśli posiadasz konto FUT np.: na PC i Xboxie to oba konta możesz obsługiwać z jednej aplikacji – ważne, aby oba konta były połączone przez Origin.

WebApp jest dostępny wyłącznie dla najnowszej wydanej wersji gry. Jeśli aktualna wersja gry to FIFA 16, to Web App dla FIFA 15 nie jest już dostępny. Kupienie FIFA Points (z wyjątkiem PC) nie jest możliwe poprzez aplikację.