Kupowanie paczek w Ultimate Team

Każdy w naszej społeczności kupuje paczkę przynajmniej raz, lecz nie jest to tak łatwe jak się wydaje. Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki w tym kierunku powinieneś wiedzieć, które z nich są najkorzystniejsze i kiedy jest najlepszy czas na dokonanie zakupu. Dążąc głębiej poznasz też sposoby na uniknięcie przepłacania za nie. Odpowiedzi na powyższe kwestie i to na czym polega kupowanie paczek w Ultimate Team poznasz w naszym poradniku.

Kupowanie paczek w Ultimate Team

Wprowadzenie do paczek FIFA 18

FUT 18 to bardzo popularny tryb gry który polega na zdobywaniu kart w celu budowania najlepszej drużyny. Paczki są jednym z najważniejszych aspektów gry, ponieważ to one pozwalają na wprowadzanie kart do gry. Bez nich nie ma kart, a bez kart nie ma FUT 18. Proste jak budowa cepa.

Paczki kart możesz zdobywać następującymi sposobami:

  • Tworząc nowy zespół, z paczek startowych
  • Kupowanie paczek w Ultimate Team
  • Grając w FUT Draft, FUT Champions lub Squad Battles
  • Wygrywając sezon lub wykonując wyzwania tworzenia drużyn które zawierają paczki jako nagrody
  • Kupując specjalne edycje gry (ICON, Ronaldo)
  • Wykonując startowe, codzienne lub cotygodniowe zadania
  • Otrzymując codzienne prezenty, paczki powitalne i inne nagrody

Jak to się robi – Kupowanie paczek w Ultimate Team

Paczki kart możesz kupić w Sklepie FUT. Do sklepu FUT możesz dostać się przez konsolę, apkę na telefon (Companion App) lub stronę internetową (Web App).

Zapłacić za paczki możesz używając FIFA Coins lub FIFA Points.

Paczki możesz przeglądać aż odnajdziesz tę której poszukujesz. W sklepie podane są szczegóły dotyczące każdej z nich, w tym ilość rzadkich kart w środku. W sklepie znajdziesz też zakładkę „Moje Paczki” gdzie znajdziesz te które zostały CI przyznane, a których jeszcze nie otworzyłeś. Większość nie traci ważności, co oznacza, że możesz je przechowywać przez dowolny czas i otworzyć je kiedy zechcesz. Miej jednak na uwadze, że istnieją wyjątki takie jak dzienne i darmowe paczki ze specjalnych edycji, które, jeśli nie zostaną wykorzystane w wyznaczonym terminie, przepadną bezpowrotnie.

Gdy zdecydujesz się już na zakup wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię paczkę i sposób płatności.

Typy paczek FIFA 18

  • Paczki zwykłe – Zawsze dostępne w sklepie
  • Paczki promocyjne – Dostępne podczas określonych okresów czasu
  • Paczki darmowe – Nie dostępne do zakupu. Otrzymujesz je na początku gry, jako codzienny prezent lub jako nagrodę za draft, Squad Battles, SBC, FUT Champions lub sezon.

A tutaj znajdziesz przydatną ściągawkę paczek w postaci przejrzystej tabeli.