Nowe rodzaje paczek w FUT

Wraz z rozpoczęciem wydań TOTS w FUT 16 pojawiły się nowe rodzaje paczek. Czy warto je kupować? Które z nich opłacają się najbardziej?

złota paczka piłkarzy prime

Rzeczywiście od niedawna mamy okazje kupować i zdobywać całkowicie nowe rodzaje paczek, które nigdy wcześniej nie były dostępne w FUT. Przyjrzyjmy się im bliżej i sprawdźmy, które z nich wyglądają najbardziej interesująco.

Pierwsze dwa rodzaje nowych paczek, można zdobyć rozgrywając turnieje TOTS. Nie pojawiają się one w sklepie, ale stanowią nagrodę za zwycięstwo w turnieju. Paczki monet, bo te mam na myśli, występują w dwóch rodzajach: paczki monet oraz paczki monet premium. W pierwszej z nich znajduje się minimum 2000 monet, zaś w drugiej gwarantowane 4000 monet. Rzecz jasna w każdej z nich może być więcej niż gwarantowana ilość. Na obrazku poniżej widać zawartość paczki monet premium. Znajduje się w niej 2000 monet więcej ponad gwarantowane 4000.

paczka monet premium

Kolejne rodzaje paczek to paczki zawierające jedynie zawodników z danej ligi. Dajmy na to, przy okazji Drużyny Sezonu Bundesligi w sklepie FUT można było kupić złote paczki zawodników premium zawierające wyłącznie piłkarzy z Bundesligi. Cena takiej paczki to 30k monet lub 400 FIFA Points. Paczka ta zawiera 12 piłkarzy z danej ligi w tym minimum 10 złotych, a 3 karty są rzadkie. Kto wie, może w przyszłości pojawią się podobne paczki, ale zawierające zawodników tylko danej narodowości?bundesliga prime paczka piłkarzy

Najświeższe z nowych paczek to paczki prime. Do tej pory pojawiły się dwie wersje takich paczek. Pierwsza z nich: złota paczka piłkarzy prime kosztuje 45k monet lub 600 FIFA Points i zawiera 12 piłkarzy, co najmniej 10 złotych, 6 rzadkich. W porównaniu do standardowej złotej paczki piłkarzy premium za 25k lub 350 FIFA Points, w paczce prime otrzymujemy o 3 rzadkie karty zawodników więcej. Druga z nich jest połączeniem paczki zawierającej wyłącznie zawodników z danej ligi z paczką prime. Paczka zawodników Bundesliga prime zawierała 12 piłkarzy z Bundesligi w tym minimum 10 złotych i 6 rzadkich w cenie 55k monet lub 750 FIFA Points.

złota paczka zawodników BPL premium

Paczki dedykowane dla danej ligi są szczególnie opłacalne w czasie TOTS. W takich paczkach szansa na trafienie zawodnika TOTS jest dużo większa z racji zawężonej bazy piłkarzy (pod uwagę brani są piłkarze z jednej ligi). Jednocześnie trudno ocenić, które paczki opłacają się bardziej. Jak to w FUT bywa wiele zależy od szczęścia, dlatego życzymy Wam udanych trafów!