Pre order – 5 żetonów Draft

Kupując Pre-order standardowej edycji gry FIFA 17, każdy gracz miał otrzymać 5 żetonów do wykorzystania w trybie Draft. Część kupujących napotkała jednak problemy.

Wersja przed sprzedażowa FIFA 17, nawet w wersji standardowej zawierała w tym roku dodatkowe nagrody. Kupując grę przed premierą każdy gracz miał otrzymać: 5 żetonów draft, wyjątkowe stroje do wykorzystania w trybie FIFA Ultimate Team oraz jedną z 4 kart piłkarzy (Reus, Martial, Hazard, Rodriguez) do wypożyczenia na 8 meczów. Jednak duża część graczy zgłasza problemy, że nie otrzymała żadnej z obiecanych nagród.

Po pierwsze, do aktywacji tych nagród konieczny jest kod, który należy podać w grze. Klucz powinien znaleźć się w pudełku z grą. W przypadku wersji elektronicznej kody są wysyłane na maila, a za ich dostarczenie odpowiada sprzedawca gry – tj. sklep, w którym został dokonany zakup. Skontaktuj się ze swoim sprzedawcą jeśli nie otrzymałeś kodu. Upewnij się również, że zrealizowałeś już swój kod.

5 żetonów draft

Co ważne, kod musi zostać zrealizowany do 16 października, aby otrzymać wszystkie 5 żetonów. Po 13 grudnia 2016 kod nie będzie już aktywny i tym samym odebranie jakiejkolwiek nagrody nie będzie już możliwe.

Jeśli podałeś kod, ale nadal nie otrzymujesz żetonów wejdź do sklepu FUT i odwiedź zakładkę „Moje paczki”. Jeśli nie zalogujesz się w danym tygodniu, Twój żeton draftu całkowicie przepada! Pamiętaj, że żetony są przyznawane jeden raz w tygodniu (zwykle poniedziałek) przez 5 kolejnych tygodni.