Problem z trybem Wyzwania Budowania Składu

Zrobiłem dwa Wyzwania Budowania Składu: ,,Medium” i ,,Starting eleven”. Wszystkie wymagania są spełnione, ale gdy chce zrealizować, któryś wyskakuje błąd i napis ,,failed to submit challenge”.

Wielu graczy korzystających z aplikacji Companion app na urządzeniach mobilnych odkrywa nowe funkcje FIFA 17. Jedną z nich jest tryb Wyzwania Budowania Składu – Squad Building Challenges. Tryb ten służy do budowania składów zgodnie z określonymi wymaganiami. Za wykonanie wyzwania gracz otrzymuje monety, paczki lub karty.

companion app sbc

Wyzwania budowania składu – problem

Część użytkowników nie jest w stanie zakończyć wyzwań z uwagi na pojawiający się komunikat: „failed to submit challenge”. Oznacza on mniej więcej tyle, że zatwierdzenie wyzwania nie powiodło się. Rozwiązanie tego problemu nie jest trudne. Z utworzonego już składu należy usunąć jedną z kart i wyjść do menu głównego aplikacji. Następnie należy uruchomić ponownie całą aplikację. Po uruchomieniu wystarczy dodać wymaganą kartę do składu i ponownie nacisnąć przycisk „submit” czyli zatwierdź.