TOTS Bundesliga FIFA 17 – Drużyna Sezonu

Pomimo tego, że do zakończenia sezonu w Bundeslidze pozostało jeszcze 5 kolejek, już teraz pokusiliśmy się o stworzenie przewidywań TOTS Bundesliga FIFA 17. Sprawdź czy w drużynie sezonu Bundesligi w FIFA 17 znajdzie się miejsce dla kart TOTS Lewandowski i TOTS Piszczek!

TOTS Bundesliga FIFA 17

Do końca ligi każda z drużyn ma szansę zdobyć jeszcze maksymalnie 15 punktów. Mimo to, jak się wydaje, los pierwszej czwórki jest niemal przesądzony. Bayern Monachium ma duże szanse na piąte z rzędu Mistrzostwo Niemiec. Piłkarskich architektów tego sukcesu nie trzeba szukać daleko. Jednym z nich jest Robert Lewandowski – najlepszy strzelec monachijskiej drużyny. Podobnie Manuel Neuer mimo tego, że nie dokończył sezonu z uwagi na kontuzję powinien otrzymać kartę TOTS. Z tej samej drużyny postanowiliśmy dodać Arjena Robbena, Thiago oraz dwóch piłkarzy defensywy Philippa Lahma oraz Javi Martineza.

Borussia Dortmund rozgrywająca kolejny dobry sezon również uzyskała swoich przedstawicieli w składzie przewidywań TOTS Bundesliga FIFA 17. Mamy ogromną nadzieję, że znajdzie się w niej polski obrońca Łukasz Piszczek, który do 30 kolejki zdobył 5 bramek i zanotował 4 asysty. Z tej samej drużyny wyróżniliśmy Sokratisa, Dembele oraz najlepszego strzelca Pierra-Emericka Aubameyanga.

W składzie znalazło się również miejsce dla czterach piłkarzy niesamowicie rozwijającego się beniaminka RB Leipzig. Niemiecka gwiazda Timo Werner, gwinejski piłkarz występujący na pozycji pomocnika Naby Keïta, Szwed Emil Forsberg oraz Willi Orban posiadający niemieckie i węgierskie obywatelstwo to kluczowe postacie tej drużyny.

Sporym zaskoczeniem jest również pozycja TSG 1899 Hoffenheim. Drużyna od kilku lat kończąca sezon w dolnej części tabeli, w tym roku pokazuje, że stać ją na więcej. Za ten sukces odpowiadają: bramkarz Oliver Baumann, młody obrońca Niklas Süle oraz rozgrywający Kerem Demirbay.

Pozostałe 6 wolnych miejsc w TOTS Bundeslia FIFA 17 postanowiliśmy przyznać wyróżniającym się indywidualnościom w klubach znajdujących się na niższych miejscach w tabeli. Poniżej znajduje się cały przewidywany skład.

Drużyna Sezonu Bundesliga FIFA 17

TOTS Bundesliga FIFA 17