TOTS Społeczności FIFA – Drużyna Sezonu

Przełom kwietnia i maja to niezmiennie czas Team of the Season (TOTS) czyli drużyny sezonu. Na ten okres przypada zwieńczenie piłkarskich występów na ligowych boiskach. Wszystkie największe ligi otrzymują niebieskie karty drużyny sezonu o bardzo wysokich ocenach ogólnych. Jednak, jak się wydaje, najbardziej wyczekiwana jest drużyna sezonu wybierana przez fanów FIFA czyli TOTS Społeczności.

Sam wybierz karty do TOTS Społeczności!

O tym jakie karty znajdą się w tym zestawieniu decyduje kilka czynników. Po pierwsze i najważniejsze w drużynie sezonu społeczności mogą pojawić się wyłącznie karty tych zawodników, którzy przez cały sezon nie otrzymali ani jednej karty specjalnej. Mowa tu zarówno o standardowych czarnych kartach „w formie” z drużyny tygodnia, jak i kartach MOTM, Hero etc. Drugi faktor wpływający na wygląd TOTS to oczywiście występy piłkarzy na realnych boiskach. W składzie brane są pod uwagę te gwiazdy piłki, które w mijającym sezonie prezentowały najwyższą formę. Trzecie, ostateczne kryterium należy do gestii tytułowej społeczności.

Ty również możesz wziąć udział w dyskusji i podrzucić kilka propozycji zawodników. Wszystkie pomysły, sugestie i ewentualne uwagi należy zgłaszać w odpowiednich tematach na forum FIFA. W tym roku dyskusja jest prowadzona do 24 kwietnia, kiedy to wszystkie składy przybiorą ostateczny wygląd. Zachęcamy do aktywnej, ale również rozsądnej prezentacji swoich propozycji.

Oczywistym jest, że każdy fan danej ligi czy klubu chciałby, aby to właśnie jego ulubieni piłkarze znaleźli się w zestawieniu. Warto jednak podejść do tematu w sposób merytoryczny i swoje postulaty podpierać statystykami: strzelonych bramek, asyst, minut spędzonych na boisku, liczbą czystych kont etc. Poniżej prezentujemy aktualny wygląd drużyn sezonu społeczności.

Brązowy skład TOTS Społeczności

bronze TOTS FIFA 17

Srebrny skład TOTS Społeczności

silver TOTS FIFA 17

Złoty skład TOTS Społeczności

złoty TOTS FUT 17

W ubiegłych latach drużyna sezonu społeczności składała się z trzech kategorii: złotej, srebrnej i brązowej. W każdej z nich zostało wyróżnionych 23 piłkarzy, co sumarycznie daje 69 niebieskich kart. Wśród nich znalazło się wielu zawodników z Ekstraklasy jak i Polaków grających w ligach zagranicznych.

TOTS Społeczności FUT