Zimowe ulepszenia Ultimate Team – propozycje

Zwykle po zakończeniu pierwszej połowy sezonu w największych ligach europejskich kibice są w stanie wskazać zespoły i zawodników, którzy poczynili znaczący postęp w swojej grze i prezentują się powyżej oczekiwań. W FIFA Ultimate Team dla takich właśnie piłkarzy przewiduje się specjalne wydarzenie znane jako Winter Upgrades czyli zimowe ulepszenia.

Zimowe ulepszenia w FUT 17 nabierają nowego wymiaru. W tym roku każdy fan gry może wziąć sprawy w swoje dłonie i w specjalnej ankiecie podpowiedzieć zespołowi EA kilka nazwisk, które jego zdaniem powinny znaleźć się na liście ulepszeń. Wypełnienie formularza jest banalnie proste i wymaga podania jedynie kilku koniecznych danych. Należy wpisać imię i nazwisko piłkarza, który zasłużył na ulepszenie oraz ocenę ogólną, która powinna znaleźć się na ulepszonej karcie.

winter upgrades FIFA

Naszym zdaniem na takie zwiększenie oceny ogólne zasłużył Kamil Glik (obecna ocena ogólna to 83). W ankiecie wpisujemy zatem:

First Name (imię):
Kamil
Last Name or Common Name (nazwisko):
Glik
Suggested OVR (sugerowana ocena ogólna):
84
Jeśli wybrany przez Ciebie piłkarz znany jest głównie pod nazwiskiem, w takim wypadku uzupełnianie pola imię nie jest konieczne.